روانشناسی
موضوعات داغ

مشاوره روانشناسی آنلاین در تهران

مشاوره روانشناسی آنلاین در تهران که به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی می باشد.

مشاوره روانشناسی آنلاین در تهران

مشاوره روانشناسی آنلاین در تهران که به صورت ۲۴ ساعته و شبانه روزی می باشد. در حالی که بسیاری از روانشناسان و بیماران از ویدئو کنفرانس برای روان درمانی استفاده کرده اند.

این گزینه ممکن است برای همه به دلیل محدودیت های تکنولوژی و دسترسی یا نگرانی های ترجیحی مناسب نباشد.

مشاوره روانشناسی فقط تلفنی یا فقط صوتی شواهد محکمی برای حمایت از اثربخشی آن دارد و باید گزینه مناسبی برای مراقبت در نظر گرفته شود. با این حال، درمان فقط شنیداری ملاحظات خاصی برای روانشناسان و بیماران دارد.

پس از در نظر گرفتن مسائل شناسایی شده در چک لیست فناوری برای خدمات از راه دور، دانشمند همچنین باید رضایت آگاهانه خوبی را انجام دهد،

مسائل اخلاقی/قانونی مربوطه را برای سلامت از راه دور در نظر بگیرد و تصمیم بگیرد که یک رویکرد درمانی فقط صوتی برای این بیمار باشد.

بهترین مرکز مشاوره روانشناسی در تهران

روانشناس می خواهد برای هر مشتری بالقوه یک ارزیابی ریسک و فایده انجام دهد که به نیازها و ملاحظات درمانی خاص بیمار در هنگام انجام سلامت از راه دور رفتاری فقط صوتی اشاره می کند.

مانند سایر پزشکی از راه دور، روانشناس باید برنامه ای برای مدیریت شرایط اضطراری و همچنین ایده ای از شرایطی داشته باشد که ممکن است نشان دهد که درمان فقط صوتی برای یک بیمار خاص کار نمی کند.

در اینجا چند نکته برای ارائه خدمات فقط صوتی شما آورده شده است.

شخص و مکان را تأیید کنید

هنگامی که تشخیص دادید که درمان فقط با تلفن/صوت ممکن است برای یک بیمار خاص منطقی باشد، برنامه ریزی کنید که مرتباً وضعیت و موقعیت بیمار را بپرسید و مستند کنید.

شما نمی توانید تنظیمات را ببینید، بنابراین مهم است که مطمئن شوید بیمار شما است و در یک محیط خصوصی است.

در مواقع اضطراری، هر بار تأیید محل اختفای فرد، اطمینان حاصل می کند که در صورت نیاز می توانید کمک بخواهید.

و حتی اگر فرد مورد علاقه شما در معرض خطر کمی برای اورژانس سلامت روان باشد.

سامانه مشاوره روانشناسی آنلاین تهران

دانشمندان قبلاً حوادثی مانند فعال بودن یک (کودک) در طول یک جلسه بهداشت از راه دور، افتادن و شروع به گریه کردن و دانشمند روزانه را گزارش کرده اند. راهنما.

بدبختی های دیگری نیز ممکن است اتفاق بیفتد، مانند خفگی در مقداری مایع یا چیزی آزاردهنده تر مانند تهدید به خودزنی.

خلوت و محرمانگی خود را حفظ نمایید

هم شما و هم بیمار باید از حفظ حریم خصوصی و رازداری در طول جلسه و همچنین پس از آن اطمینان حاصل کنید. هرکسی باید بتواند دستگاه را ایمن کند یا از اینکه دیگران بدانند در گوشی چه خبر است جلوگیری کند.

برای مثال، بیمار یا مشاور روانشناس ممکن است در لیست تماس تنها با حروف اول شناسایی شود.

با ویدئو کنفرانس، اغلب می توان دید که آیا فرد دیگری در طول جلسه حضور دارد یا خیر، اما ممکن است نیاز به تایید شفاهی با درمان فقط صوتی داشته باشد یا خیر.

هم دانشمندان و هم بیماران باید از تماس‌های اینترنتی عمومی یا ناامن با تلفن‌های همراه یا سایر دستگاه‌ها اجتناب کنند. هدست می تواند کیفیت صدا را بهبود بخشد، راحت تر و ظریف تر از استفاده از گزینه بلندگو باشد.

در صورت امکان، از استفاده از تلفن شخصی خود اجتناب کنید، بلکه به تلفن تجاری یا آژانس اعتماد کنید.

مشاور روانشناس در غرب تهران

عوامل حواس پرتی را به حداقل برسانید

بسیاری از بیماران، و گاهی روانشناسان، مشاوره روانشناسی در تهران داشتن یک برنامه روتین قبل و بعد از درمان را مفید می دانند.

درست مانند ویزیت حضوری مستلزم انتقال مداوم به جلسه و خوشامدگویی به بیماران در یک منطقه انتظار و سپس انتقال بیمار پس از جلسه یا کارهای اداری برای روانشناس، هر یک از طرفین ممکن است برنامه ریزی چند دقیقه ای برای تغییر قبل و بعد از جلسه را مفید بدانند.

جلسه . انتقال به یا از درمان می تواند برای اطمینان از حضور بیشتر در طول جلسه واقعی مفید باشد.

در حالی که یک فضای جداگانه برای انجام درمان برای شخصی که نگران حریم خصوصی است مهم است، برای تمرکز و تمرکز نیز مهم است.

فرد را تشویق کنید تا کاری را که برای یافتن آن مکان لازم است انجام دهد، خواه آن مکان ماشین باشد، اتاق پودر، یا یک نیمکت خلوت زیر درختی که از دست دیگران کشیده شده است.

علاوه بر این، هنگام استفاده از تلفن هوشمند برای جلسات فقط صوتی، سایر برنامه‌ها، زنگ‌ها، اعلان‌ها و آلارم‌هایی را که ممکن است با زمان تنظیم شده برای رسیدگی به مشکلات ذهن و نگرش شما تداخل داشته باشند،

خاموش کنید. در نهایت، صفحه گوشی هوشمند را پایین بیاورید و بیمار خود را تشویق کنید که همین کار را انجام دهد تا حتی پیام‌های بی‌صدا یا سایر اعلان‌هایی که در طول جلسه وارد می‌شوند، حواس‌تان را پرت نکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا