جنسی

مشاوره جنسی توسط خانم

مشاوره جنسی توسط خانم تلفنی رایگان با بهترین روانشناس های مرکز گروه مالیم

مشاوره جنسی توسط خانم تلفنی رایگان که در این مقاله به تجاور جنسی اختصاس پیدا کرده است اول و مهمتر از همه این است که تجاوز جنسی هرگز تقصیر بازماندگان نیست.

این مهمترین اطلاعات است، فراتر از درک کاملتر رابطه جنسی.

علاوه بر این، هیچ پاسخ درست یا غلطی برای سوء استفاده جنسی وجود ندارد – این یک عمل تحریک جنسی است و چیزی است که می‌تواند ذهن و بدن فرد را به روش‌های بی‌شماری واکنش نشان دهد.

اکنون، بیایید دقیقاً آنچه را که در این مقاله مورد بحث قرار خواهد گرفت، توضیح دهیم – این یک موضوع دشوار است و ما نمی خواهیم هیچ شگفتی وجود داشته باشد.

مشاوره جنسی توسط خانم تلفنی

ابتدا مشاوره تجاوز جنسی تلفنی را تعریف می کنیم و انواع مختلف آن را درک می کنیم. سپس به تفاوت بین جنسیت و تجاوز جنسی و به دنبال آن عواقب تجاوز جنسی خواهیم پرداخت.

در نهایت، ما در مورد رضایت صحبت خواهیم کرد – از جمله اینکه این رضایت چیست و همچنین چه کسی قادر به دادن رضایت یا داشتن رابطه جنسی رضایت‌بخش نیست.

مشاوره تجاوز جنسی

تجاوز جنسی، اعمال جنسی اجباری است. مرتکبین – که می توانند غریبه و عزیز باشند، از جمله شریک صمیمی قربانی – قربانیان آزار و اذیت جنسی بدون رضایت جنسی یا تجاوز جنسی را هدف قرار می دهند. همجنس گرایی نوعی زنا است.

مشاوره جنسی توسط خانم ۲۴ ساعته

برخی از ویژگی های همجنس گرایی چیست؟

انواع مختلفی از رابطه جنسی وجود دارد. این شامل:

تماس جنسی ناخواسته

تجاوز جنسی (تجاوز جنسی به شخصی که مرتکب تجاوز جنسی به یکی دیگر از قربانیان تجاوز جنسی می شود).

او سعی کرد تجاوز کند

رابطه جنسی اجباری یا رابطه جنسی دهانی به زور یا بدون رضایت

هر گونه فعالیت جنسی که نمی خواهید

تفاوت بین همجنس گرایی و همجنس گرایی چیست؟

سوء استفاده جنسی به اعمال یا رفتار جنسی مربوط به یک کودک یا خردسال اشاره دارد. سوء استفاده جنسی می تواند اشکال مختلفی داشته باشد، از جمله:

خود را در معرض یک خردسال قرار دهید

اجبار جنسی یک خردسال

هدایت ارتباطات مضر به یک خردسال

قاچاق جنسی

ضبط، مشاهده یا توزیع پورنوگرافی کودکان

از سوی دیگر، تجاوز جنسی، اعمال جنسی مقاربت جنسی اجباری با یک بزرگسال است.

عواقب تجاوز جنسی چیست؟

تجاوز جنسی به طرق مختلف بر بازماندگان تأثیر می گذارد – مهم این است که هیچ راه درست یا غلطی برای واکنش یا احساس پس از تجاوز جنسی وجود ندارد. ذهن و بدن هر فرد آزار جنسی (و سایر تجربیات آسیب زا) را به روشی منحصر به فرد پردازش می کند.

گفته می شود، مشاوره روانشناسی آنلاین احتمالاً احساسات و همچنین نگرش ها و واکنش های مختلفی نسبت به دلبستگی وجود خواهد داشت. در اینجا مواردی وجود دارد که بلافاصله یا بلافاصله پس از حادثه اتفاق می افتد:

احساس گناه و شرم: بازماندگان جنسی ممکن است (به اشتباه) تصور کنند که سوء استفاده تقصیر آنهاست، بنابراین احساس گناه ایجاد می کند.

به طور معمول، برای این افراد سخت است که مرتکب را سرزنش کنند، در حالی که اغلب افراد نزدیک به آنها هستند. علاوه بر این، بازماندگان ممکن است در اثر حمله احساس تحقیر کنند و باعث شرمساری در اطراف رویداد شوند.

انکار و به حداقل رساندن: همچنین معمول است که بازماندگان انکار کنند که مورد حمله قرار گرفته‌اند یا جدیت آن را کم‌اهمیت جلوه دهند – آنها اصرار می‌کنند که «این چیز مهمی نیست»، زیرا «فقط یک بار اتفاق افتاده است» یا «می‌توانست بدتر از این اتفاق بیفتد».

مشاور جنسی روانشناس خانم آنلاین

فراموشی و گسستگی: یک بازمانده از تجاوز جنسی ممکن است برای به خاطر سپردن تجاوز – به عنوان یک کل یا جزئیات خاص – تلاش کند.

آنها همچنین در حین مقاربت جنسی و همچنین پس از رابطه جنسی هنگامی که رویداد را به یاد می آورند از هم جدا می شوند.

این بدان معناست که آنها با افکار، خاطرات و محیط اطراف خود در ارتباط نیستند.

سایر مسائل روانی و عاطفی: آنها احساسات مختلفی از جمله خشم، غم، ناباوری و اضطراب را تجربه می کنند.

باز هم، هیچ راه درست یا غلطی برای احساس وجود ندارد. همچنین برای آنها معمول است که حمله را از حافظه مسدود می کنند یا برعکس، نمی توانند فکر حمله را مسدود کنند.

آنها همچنین به این فکر می کنند که چه کاری می توانستند انجام دهند یا متفاوت انجام دهند. کابوس ها نیز رایج هستند.

اثرات فیزیکی: علاوه بر آسیب فیزیکی و/یا تغییرات فیزیولوژیکی ناشی از تجاوز، گندم تجاری بازماندگان جنسی ممکن است مشکلات تغذیه و/یا تغییرات چشمگیر وزن را تجربه کنند.

وتی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا